INFINITY CANNON OYUN İNCELEMESİ

Tarih: 30 Aralık 2022
Yazar:
Grafikler:
Okunma: 422

Infinity Cannon

Yapımcı Geliştirici Yayıncı
•MondayOFF •MondayOFF •MondayOFF

Infiniry Cannon

Ücretli/ Ücretsiz Ücretsiz / Oyun İçi Satın alma
Online indirilme özelliği Var
Yayın tarihi 19 Temmuz 2022
Türü/Türleri Aksiyon
Konusu/Amacı Infinity Cannon oyununda temel amaç roket atar düzeneği ile nişan alarak karşıdan gelen karakterleri öldürmektir.
ESRB E +10


Infinity Cannon

Android

Oyun Konsolları Ebeveyn Denetimleri İçin Bilgi Edinilebilecek LinklerInfinity Cannon Oyunu Konusu Ve Nasıl Oynandığı Hakkında

Infinity Cannon oyununu inceleyecek olursak, oyun tek oyunculu akıllı telefonların uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirilebilen aksiyon oyunları kategorisinde yer alan bir oyundur Infinity Cannon oyunu hem çevrimiçi hem çevrimdışı oynanabilmektedir. Oyunda temel amaç roket atar düzeneği ile nişan alarak karşıdan gelen karakterleri öldürmektir. Oyun bölüm bölüm ilerlemektedir. Her bölümde çeşitli seviyeler bulunmaktadır. Seviyeler ilerledikçe oyuncunun öldürmesi gereken karakter sayısı da fazlalaşmaktadır. Oyuncu roketatar düzeneğinin seviyesini geliştirerek düşman karakterleri daha fazla öldürülmekte ve roket düzeneğine gelmeleri engellenmektedir. Oyuncu bu sayede başarılı sayılmaktadır.

Infinity Cannon Oyunu Hakkında Ailelere Tavsiyeler

Oyunun ESRB oyun derecelendirme sistemine göre E +10 Herkes için uygun olduğu görülmektedir. E +10 Herkes derecelendirmeli oyunlar, İçerik olarak genellikle 10 ve üzeri yaşlar için uygundur. Daha çok çizgi karakter, hayalî kurgu, düşük düzeyli şiddet, kaba dil kullanımı ve çok düşük düzeyde cinselliği çağrıştıran temalar içerebilmektedir. Bu konuda ebeveynlerin belirleyici konumda olmaları gerekmektedir. Ebeveynlerin oyunun içeriğini inceledikten sonra bir karar vermeleri en uygun yöntemdir. Oyunun oynanışı itibariyle, konsantrasyon, hayal gücü ve yaratıcılığın yanı sıra motor, becerilerini geliştirmeye yardımcı olmak gibi olumlu yönleri bulunmaktadır. Oyunda sürekli olarak çıkan pop-up reklamlar bulunmaktadır. Oyun içinde oyuncuların karşısına çıkan reklamlar konusunda dikkat etmek önem arz etmekte ve ebeveyn kontrolünün sağlanması gerekmektedir. Oyunun çevrimdışı oynanması, oyun içinde çıkan reklamları engellemenin bir yoludur. Oyunda reklamsız oynama seçeneği dışında varsa çevrim içi satın alma seçeneği ile reklamsız oyun satın alınması uygun olacaktır.
Sonuç olarak, ebeveynlere büyük görev düşmektedir. Ebeveynlerin oyunu oynayan çocuğa süre kısıtlaması getirmesi, oyun sürelerini kontrol altına alması oyunun bağımlılık yapıcı etkisini azaltacaktır. Diğer taraftan çocuğun oyun içerisinde sürekli karşısına çıkan ve cazip gösterilen oyun içi satın almalar konusunda ebeveynlerin dikkatli olması gerekmektedir. Ebeveynlerin çocuklarının oynadıkları oyunlar hakkında bilgi sahibi olmaları ve çocuklarına kılavuzluk yapmaları, oyunların barındırdığı olası riskleri azaltmak açısından önem taşımaktadır. Bu konuda ebeveynlerin oyun esnasında çocuklara eşlik etmeleri ve çocukları yönlendirmeleri bu türden karşılaşılabilecek riskleri azaltacaktır.

Paylaş